Awans do III rundy Pucharu Polski

W dniu dzisiejszym Gryf Goręczyno podejmował drużynę KS Sulmin w II rundzie Pucharu Polski. Nasz zespół pokonał przeciwników 1:0 i awansował do III rundy.

Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy lepiej operowali piłką i przeprowadzali składniejsze akcje. W 36 minucie po bardzo dobrej akcji całego zespołu bramkę zdobył Mateusz Gorlikowski po podaniu Tomasza Jóskowskiego. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie i Gryf schodził na przerwę z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie zaczęła się uwidaczniać przewaga zespołu gości. Jednak nasi zawodnicy grali dobrze w defensywie i próbowali wyprowadzać kontrataki. Końcówka meczu to usilne starania gości doprowadzenia do wyrównania, jednak nasz zespół dowiózł skromne prowadzenie do końca meczu.