Inauguracja sezonu 2017/2018

Na inaugurację nowego sezonu nasz zespół podejmował drużynę GTS Przywidz. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:0.

W pierwszej połowie meczu nasz zespół zdobył tylko jedną bramkę. Po podaniu Tomka Buczyńskiego w 38 minucie Błażej Kluge wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

W drugiej połowie meczu nasz zespół zagrał zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na sytuacje bramkowe. W 57 minucie Gryf Goręczyno, po indywidualnej akcji Radosława Kostki i bramce Błażeja Kluge, wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. W 63 minucie Patryk Drążkiewicz podwyższył wynik spotkania po podaniu Błażeja Kluge. W 68 minucie po dośrodkowaniu Pawła Radomskiego z rzutu rożnego Łukasz Gliwa ustalił wynik spotkania. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 4:0. Nasz zespół był zdecydowanie lepszą drużyną w tym spotkaniu i wynik mógł być znacznie wyższy, gdyby zawodnicy wykazali się większą skutecznością.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z KS Chwaszczyno w sobotę o godzinie 17:00.