Porażka z liderem

W szóstej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował lidera naszej grupy Karlikowo Sopot. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:0.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia naszej drużyny, już w 4 minucie Bartek Węsiora trafił w słupek, następnie nasza drużyna wypracowała sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak żadnej nie wykorzystał. Goście w pierwszych 30 minutach ograniczali się do obrony i nie potrafili stworzyć groźnej sytuacji pod naszą bramką. Ponadto grali bardzo ostro i już w pierwszej połowie meczu mogli zobaczyć dwie czerwone kartki. W  34 minucie znowu ostro faulowany był nasz zawodnik, jednak sędzia tego nie zauważył i puścił grę, za chwilę odgwizdując faul na 17 metrze przed naszą bramką. Zawodnik gości strzałem z rzutu wolnego w samo okienko wyprowadził gości na prowadzenia i pierwsza połowa zakończyła się ich prowadzeniem 1:0.

Druga połowa nie była już tak interesująca jak pierwsza, Gryf Goręczyno spróbował zaatakować, ale już 5 minut po przerwie to gości zdobyli drugą bramkę po szybkiej kontrze. Po zdobyciu drugiej bramki goście cofnęli się na swoja połowę i czekali na kolejne kontrataki, natomiast Gryf nie miał pomysłu jak sforsować ich obronę. W 87 minucie goście przeprowadzili jeszcze jedną skuteczną kontrę i ustalili wynik spotkania na 3:0. Po tej porażce nasza drużyna spadła na trzecie miejsce w tabeli i ma dwa punkty straty do drugiego miejsca premiowanego awansem.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z UKS Klukowo. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:00.