Rozpoczęcie sezonu 2016/2017

Dzisiaj o godzinie 17:00 na boisku w Somoninie nasz zespół rozpocznie zmagania w nowym sezonie 2016/2017 meczem w I rundzie Pucharu Polski. Gryf Goręczyno będzie podejmować zespół Słupi Sulęczyno.

Trenerem zespołu jest Piotr Wnuk-Lipiński. Do zespołu przed sezonem dołączyli byli jego zawodnicy: Sambor Byczkowski, Arkadiusz Elas, Artur Supernak. Nowymi zawodnikami zostali również: Tomasz Buczyński i Radosław Kostka. Celem drużyny w obecnym sezonie ma być walka o czołowe lokaty w grupie 2 klasy B.

W trakcie przedsezonowych przygotowań zespół rozegrał kilka meczy kontrolnych, uzyskując następujące wyniki:

GKS II Sierakowice - Gryf Goręczyno 1:2

Gryf Goręczyno - Amator II Kiełpino 3:1

Orzeł Gołubie - Gryf Goręczyno 4:3

Gryf Goręczyno - Orzeł Gołubie 2:1

Na inaugurację nowego sezonu ligowego Gryf Goręczyno w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na stadionie w Somoninie podejmie zespół Słupi Sulęczyno.