Wygrana z Radunią II Stężyca

W piątej kolejce nasz zespół grał na wyjeździe z zespołem Raduni II Stężyca. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:1.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla naszej drużyny, już w 4 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie po indywidualnej akcji Szymona Lahuty. Po zdobyciu bramki nasz zespół dążył do podwyższenia rezultatu, jednak znowu zawodziła skuteczność naszego zespołu.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od kolejnych ataków naszych zawodników i w 60 minucie Patryk Drążkiewicz po podaniu Pawła Radomskiego zdobył drugą bramkę dla Gryfu. Po podwyższeniu rezultatu nasz zespół uspokoił grę i kontrolował przebieg spotkania. Starczyła jednak chwila nieuwagi i gospodarze w 88 minucie zdobyli kontaktową bramkę. Sędzia spotkania doliczył aż 7 minut do regulaminowego czasu gry i końcówka meczu zrobiła się bardzo nerwowa. Gospodarze rzucili się do ataku, żeby doprowadzić do remisu przez co narazili się na kontry naszego zespołu, którą jedną udał się naszemu zespołowi wykorzystać. Bramkę zdobył Grzegorz Suchoparski ustalając wynik spotkania, nasz zespół po dobrej grze zdobył trzy punkty i pokonał gospodarzy 3:1.