Inauguracja sezonu 2016/2017

Na inaugurację nowego sezonu nasz zespół podejmował drużynę Słupia Sulęczyno. Mecz zakończył się podziałem punktów, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa meczu była słaba w wykonaniu obu zespołów. Na uwagę zasługują właściwie dwie dobre akcje naszego zespołu przeprowadzone lewym skrzydłem przez Arkadiusza Elasa, który dogrywał piłkę w pole karne, jednak napastnikom nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej połowie meczu nasz zespół zagrał zdecydowanie lepiej, jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. W 55 minucie Gryf Goręczyno wyszedł na prowadzenie po strzale z 20 metra Tomasza Buczyńskiego.  Dwie minuty później nasz zespół przeprowadził piękną akcję i zdobył drugą bramkę, sędzia jednak nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, dopatrując się w tej sytuacji pozycji spalonej naszego zawodnika. W 59 minucie goście wyrównali zdobywając bramkę w zamieszaniu podbramkowym po wykonywanym rzucie rożnym. W 78 minucie w polu bramkowym Słupi faulowany był Sambor Byczkowski, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego. Po tej sytuacji za "dyskusje" z sędzią czerwoną kartką został ukarany Tomasz Buczyński. Mimo gry w osłabieniu nasza do końca meczu posiadała przewagę, jednak nie udało się jej zdobyć zwycięskiej bramki.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z FC Gowidlino w sobotę o godzinie 15:00.