Wygrana z FC Gowidlino

W drugiej kolejce rozgrywek klasy B gr. II nasz zespół grał na wyjeździe z FC Gowidlino. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana i żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Oba zespołu nie chciały przede wszystkim stracić bramki i czekały na błąd przeciwnika w rozegraniu piłki, żeby przeprowadzić kontratak. Po jednej z takich akcji gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, jednak bardzo dobrą interwencja popisał się nasz bramkarz Tomasz Brillowski.

Druga połowa meczu rozpoczęła się bardzo dobrze dla naszej drużyny, bo już w 47 minucie wyszliśmy na prowadzenia. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Paweł Radomski. Po stracie gola gospodarze uzyskali przewagę dążąc do wyrównanie. Jednak dobra gra naszych obrońców spowodowała, że gospodarze nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Nasz zespół próbował grać z kontry i podwyższyć prowadzenie, jednak zawodziła skuteczność. Dopiero w 73 minucie Szymon Lahuta zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu. Po straconej bramce gospodarze nie potrafili się już podnieść i zagrozić naszej drużynie. Do końca spotkanie wynik nie uległ już zmianie i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra z zespołem Amigo Przyjaźń w sobotę o godzinie 16:00 na boisku w Somoninie.