Remis z GKS II Sierakowice

W czwartej kolejce sezonu nasz zespół podejmował drużynę GKS II Sierakowice. Mecz zakończył się podziałem punktów, ponieważ żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki..

W pierwszej połowie meczu nasz zespół stworzył kilka dogodny sytuacji, jednak nie zdołał pokonać bramkarza gości. Nasi zawodnicy przez cały ten okres przeważali i kontrolowali przebieg gry, do pełni szczęścia zabrakło tylko zdobycia bramki.

Druga połowa meczu zaczęła się od ataków gości i to oni przeważali przez pierwsze piętnaście minut. Po tym okresie do głosu doszli nasi zawodnicy i próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W końcu w 88 minucie zawodnicy Gryfu dopięli celu i zdobyli bramkę. Radość zawodników nie trwała jednak długo, gdyż sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:0.