Wygrana z GKS Żukowo

W piątej kolejce sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował drużynę GKS Żukowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:1.

Pierwsza połowa meczu nie była ciekawym widowiskiem, obie drużyny nie kwapiły się do zdecydowanych ataków i wyczekiwały na błąd przeciwnika. W 17 minucie zespół gości wyszedł na prowadzenie po zespołowej akcji. Nawet strata bramki nie spowodowała większego zaangażowania naszej drużyny, która grała ospale i bez pomysłu na grę. Mimo to w 42 minucie po ładnym strzale Pawła Radomskiego z ponad 25 metrów udało się zdobyć wyrównującą bramkę.

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła całkiem odmieniona. Od początku przejęła inicjatywę i co chwilę przeprowadzała groźne akcje. Już w 47 minucie Piotr Żybko wyprowadził Gryf na prowadzenie, a w 60 minucie Mateusz Gorlikowski podwyższył wynik spotkania na 3:1. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji nasz zespół nie zdobył już bramki i taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

Mecz z GKS Żukowo i tak zostanie zweryfikowany jako walkower dla drużyny Gryf Goręczyno, ponieważ w drużynie gości występowało ośmiu nieuprawnionych zawodników.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra liderem naszej grupy Karlikowo Sopot. Mecz odbędzie w niedzielę o godzinie 13:30 w Sopocie.