Wygrana z UKS 82 Klukowo

W siódmej kolejce sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował zespół UKS 82 Klukowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Po tym zwycięstwie nasz zespół został wiceliderem grupy i traci jeden punkt do lidera Wybrzeża Gdańsk.

Pierwsza połowa meczu była bardzo słaba w wykonaniu naszej drużyny.  Gra drużyny przyjezdnej również nie stała na wysokim poziomie, praktycznie ograniczała się tylko do obrony własnej bramki. Mimo to w 20 minucie po rzucie rożnym udało się jej wyjść na prowadzenie.  Do końca pierwszej połowy mimo znacznej przewagi Gryf Goręczyno nie potrafił zdobyć bramki, chociaż wypracował sobie kilka dogodnych sytacji.

W drugiej połowie meczu Gryf ruszył do odrabiania strat. Juz w 52 minucie po strzale z dystansu bramkę wyrównującą zdobył Paweł Radomski. Na prowadzenie w 77 minucie wyprowadził nas Marek Szalewski zdobywając bramkę po rzucie rożnym wykonywanym przez naszą drużynę. W drugiej połowie meczu nasz zespół posiadał zdecydowaną przewagę nad zespołem przyjezdnym, jednak mimo kilku stuprocentowych sytuacjii na zdobycie bramki udało sie wykorzystać tylko dwie.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z zespołem GKS II Sierakowice. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie w Sierakowicach.