Wysoka wygrana z Moreną Gdańsk

W czwartej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował drużynę Morena Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 9:2.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, nasza drużyna przez 30 minut pierwszej połowy stworzyła kilka stuprocentowych okazji do zdobycia bramki, jednak zawodziła skuteczność zawodników, albo dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz gości. W 36 minucie niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie po jednej z nielicznych kontr. Dwie minuty później gospodarze przegrywali już 0:2. Mimo dwóch straconych bramek w krótkim odstępie czasu gospodarze nie załamali i jeszcze przed przerwą w 44 minucie Sambor Byczkowski zdobył kontaktową bramkę po asyście Tomka Nikla.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla gospodarzy, po rozpoczęciu gry w 46 minucie Michał Kitowski po podaniu Sambora Byczkowskiego doprowadził do remisu. Po wznowieniu gry przez gości po straconym golu gospodarze przejęli piłkę i Paweł Radomski wyprowadził Gryf na prowadzenie po podaniu Michała Kitowskiego. W 58 minucie Sambor Byczkowski podwyższył wynik spotkania na 4:2 po podaniu Pawła Radomskiego. między 69 a 78 minutą Gryf Goręczyno zdobył cztery bramki: 69 minuta Bartek Węsiora asysta Sambor Byczkowski, 71 minuta Bartek Węsiora asysta Michał Kitowski, 73 minuta Michał Kitowski asysta Bartek Węsiora, 78 minuta Bartek Węsiora asysta Michał Kitowski. Na koniec w 90 minucie spotkania swoją czwartą bramkę w meczu zdobył Bartek Węsiora po podaniu Pawła radomskiego i ustalił wynik spotkania. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 9:2, która była zdecydowanie lepszym zespołem od gości, co ma swoje odzwierciedlenie w końcowym wyniku tego spotkania.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z drużyną GKS II Żukowo. Mecz odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 11:00 na stadionie w Żukowie.