Przegrana w III rundzie PP

W III rundzie Pucharu Polski Gryf Goręczyno podejmował V ligową Spartę Kleszczewo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 5:2.

Po pierwszej połowie spotkania nasz zespół przegrywał 1:0. Mimo kilku szans na zdobycie bramki w pierwszej połowie przez nasz zespół to goście schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Mecz mógł mieć inny przebieg, gdyby w 13 minucie spotkania sędzia wyrzucił z boiska obrońcę gości, który faulował Patryka Drążkiewicza wychodzącego w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sędzia ukarał jednak zawodnika gości tylko żółtą kartką.

Po zmianie stron uwidoczniła się przewaga gości, którzy zdobyli trzy bramki w 51, 55 i 59 minucie i w tym momencie mecz był już rozstrzygnięty. W 81 minucie goście zdobyli piątą bramkę. Nasi zawodnicy walczyli ambitnie do samego końca, czego efektem były dwie zdobyte bramki w końcówce spotkania. Najpierw po podaniu Pawła Radomskiego bramkę zdobył Arkadiusz Elas, a w doliczonym czasie gry drugą bramkę zdobył po rzucie rożnym Karol Góra.