Przegrana z KS Chwaszczyno

W drugiej kolejce nasz zespół podejmował drużynę KS Chwaszczyno. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 1:0.

Był to bardzo dziwny mecz, gospodarze mimo, że nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę naszej drużyny po końcowym gwizdku sędziego cieszyli się ze zdobycia 3 punktów. W 15 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie po samobójczej bramce Mirosława Szalewskiego. Po stracie bramki nasz zespół przejął całkowitą kontrolę nad spotkaniem i do samego końca próbował doprowadzić do zmiany rezultatu. Mimo kilku dogodnych sytuacji wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Nasz zespół był zdecydowanie lepszą drużyną w tym spotkaniu i tylko brakiem skuteczności można tłumaczyć naszą porażkę z KS Chwaszczyno.

W następnej kolejce nasz zespół będzie podejmował GKS II Sierakowice. Mecz odbędzie się w sobotę 16 września o godzinie 16:00 w Somoninie.