Remis z Amigo Przyjaźń

W trzeciej kolejce sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował drużynę Amigo Przyjaźń. Mecz zakończył się podziałem punktów, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

W pierwszej połowie spotkania padło aż pięć bramek. W 8 minucie spotkania po stracie piłki przez naszych obrońców  goście wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki nasz zespół przejął inicjatywę w spotkaniu i już w 15 minucie udało się mu wyrównać po strzale z 23 metra Błażeja Kluge. W 21 minucie na strzał z około 26 metra zdecydował się Paweł Radomski piłka po rykoszecie od obrońcy wpadła do bramki. Nasz zespół nie cieszył się długo z prowadzenia, gdyż już w 29 minucie goście w zamieszania podbramkowym zdołali wyrównać. Końcówka pierwszej połowy to znów przewaga gospodarzy, której efektem była bramka zdobyta w 38 minucie. Piotr Żybko zagrał prostopadłą piłkę do Błażeja Kluge, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem pokonał go technicznym strzałem w róg bramki.

Druga połowa meczu była zdecydowanie słabsza w wykonaniu obu zespołów. Zawodnicy Gryfa starali utrzymywać się przy piłce, żeby nie dopuszczać przeciwników pod własne pole bramkowe. Niestety w 64 minucie, po jednej z nielicznych akcji gości, po raz drugi w zamieszaniu podbramkowym udało im się zdobyć wyrównująca bramkę. Do końca spotkania nasz zespół próbował zdobyć zwycięską bramkę, jednak mimo kilku okazji nie udało się zdobyć zwycięskiej braki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z Moreną Gdańsk w niedzielę o godzinie 11:00.