Wysoka wygrana z FC Gowidlino

W drugiej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował drużynę FC Gowidlino. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 9:0.

Mecz rozpoczął się rewelacyjnie dla naszej drużyny, już w drugiej minucie Michał Kitowski po podaniu Pawła Radomskiego zdobył bramkę. Nasz zespół od początku narzucił przeciwnikom swój styl gry, jednak mimo stwarzanych sytuacji nie potrafił przez dłuższy okres podwyższyć wyniku spotkania. Dopiero w 35 minucie Szymon Lahuta po asyście Michała Kitowskiego zdobył drugą bramkę dla gospodarzy. Trzy minuty później Gryf prowadził już 3:0 po strzale Michała Kitowskiego i podaniu Piotra Żybko. W 44 minucie Piotr Żybko strzelił czwartą bramkę dla naszej drużyny, po podaniu Szymona Lahuty, a w 46 minucie Michał Kitowski skompletował klasycznego hat-tricka po podaniu Bartka Węsiory. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem naszej drużyny 5:0. Goście nie potrafili przeciwstawić się dobrej grze Gryfu i ani razu nie zagrozili poważnie naszej bramce.

Druga połowa nie różniła się od pierwszej, nasz zespół kontrolował grę, a drużyna gości wyglądała na rozbitą po stracie pięciu goli w pierwszej połowie. W 53 minucie bramkę zdobył Bartek Węsiora, a podawał mu Piotr Żybko. W 68 minucie Bartek Węsiora podwyższył wynik spotkania na 7:0, po asyście Mateusza Gorlikowskiego. W 75 minucie Michał Kitowski zdobył swoją czwartą bramkę w tym meczu, a kolejną asystę zaliczył Piotr Żybko. Minutę później po indywidulanej akcji Mateusz Gorlikowski ustalił wynik spotkania, strzelając dziewiątą bramkę dla naszej drużyny. Nasza drużyna była w tym meczu zdecydowanie lepszym zespołem od gości, co ma swoje odzwierciedlenie w końcowym wyniku tego spotkania.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z drużyną Amigo Przyjaźń. Mecz odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia o godzinie 13:00 na stadionie w Przyjaźni.