Zwycięstwo z Amatorem Kiełpino

W jedenastej kolejce sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował na wyjeździe drużynę Amator Kiełpino. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:0.

Od pierwszych minut spotkania nasz zespół ruszył do ataku i uzyskał znaczącą przewagę nad zespołem gospodarzy. Goście natomiast sporadycznie próbowali wyprowadzać kontry. W 25 minucie po akcji Szymona Lahuty pierwszą bramke zdobył Sambor Byczkowski. Drugą bramkę w samej końcówce pierwszej połowy zdobył Piotr Żybko po podaniu Arkadiusza Elasa.

W drugiej połowie meczu jeszcze bardziej uwidoczniła się przewaga naszego zespołu, ale mimo kilku stuprocentowych sytuacji nasz zespół nie mógł podwyższyć rezultatu spotkania. Dopiero w 78 minucie po drugiej asyście Arkadiusza Elasa Patryk Drążkiewicz ustalił wynik spotkania zdobywając trzecią bramkę. Gryf Goręczyno był  lepszym zespołem w tym meczu i odniósł zasłużone zwycięstwo, chociaż powinno być ono zdecydowanie wyższe.