Zwycięstwo z KKS Koleczkowo

W dwunastej kolejce sezonu 2016/2017 nasz zespół podejmował drużynę KKS Koleczkowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:0.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny, bo już w 9 minucie Arkadiusz Elas zdobył bramkę po podaniu Piotra Żybki. Jednak mimo dobrej gry zawodnicy Gryfa nie potrafili zdobyć kolejnej bramki i pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się jeszcze lepiej niż pierwsza, ponieważ już w pierwszej akcji po podaniu Tomasza Nikel swoją drugą bramkę w meczu zdobył Arkadiusz Elas. Mecz w drugiej połowie meczu nie był ciekawym widowiskiem pomijając akcję po której Gryf podwyższył prowadzenie. Mimo słabej gry, w końcówce spotkania nasz zespół mógł poprawić wynik spotkania, jednak Błażej Kluge nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego po faulu na Mateuszu Gorlikowskim.

Szczegóły meczu

W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasz zespół zagrana wyjeździe z Zaspą Gdańsk. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:00.